+90 318 225 20 02

Beyfix Fayans Üstü Fayans Astarı

Beyfix Fayans Üstü Fayans Astarı

TANIM
Akrilik dispersiyon esaslı, dolgulu, kullanıma hazır, seramik üzeri seramik uygulamalarına uygun, yapışma arttırıcı astar malzemesidir.
KULLANIM ALANLARI
Tüm yapılarda, karo üzeri uygulamalarda, emiciliği yüksek alçı yüzeylerde, alçı ve beton yüzeylerde su emilimini önlemek için kullanılır. Uygulanan yüzeyin yapışmasını artırarak yüzeyi pürüzlü hale getirir.
AVANTAJLAR
İçerdiği özel dolgu maddeleri sayesinde yüzeyi pürüzlü hale getirir. Fayans üzeri fayans kullanımında etkin çözümler sunar. Kullanıma hazır malzemedir. Sürgülü tiptir ve kullanımı kolaydır. Yüksek yapışma sağlar. Yüzeyin su emilimini azaltır.
YÜZEY HAZIRLIĞIFood & Fitness Planner – lacide1 is preworkout good for cardio curitas.com.ar – 45 pages similar to band-aids
Ortam sıcaklığı +5 0C ile +35 0C arasında olmalıdır. Uygulama yüzeyi temiz, kuru ve sağlam yapıda olmalıdır. Yüzeydeki yağ, pas, çimento gibi yapışmayı etkileyen malzemeler yüzeyden kazınmalıdır. Çok yüksek sıcaklıklarda ve çok düşük sıcaklıklarda uygulama yapmaktan kaçının. Çok sıcak ve nemli havalarda, aşırı rüzgar olan bölgelerde uygulanmamalıdır. Kuruma süresi minimum 4 saattir.
KULLANIM TALİMATLARI
BEYFIX TILE-ON–TILE ASTAR kullanılmadan orta devirli bir mikser yardımı ile malzeme homojen hale gelinceye kadar karıştırılmalıdır. BEYFIX TILE-ON-TILE ASTAR rulo veya fırça yardımı ile tek kat olarak uygulanır. Karo üzeri karo uygulamalarına başlamadan önce astarın kuruması beklenmelidir.
PAKET
1 ve 3,5 kg plastik kap.
DEPOLAMA VE RAF ÖMRÜ
Kapalı orijinal ambalajında, serin ve kuru ortamda en fazla 4 kova üst üste bindirilebilir. Üretim tarihinden itibaren uygun depolama koşullarında raf ömrü 12 aydır.
GÜVENLİK ÖNLEMLERİ
Uygulama sırasında eldiven kullanılmalıdır. Ürünle temas eden yerler bol su ile yıkanmalıdır. Yutulması halinde derhal tıbbi yardım isteyin.

YapıAkrilik dispersiyon esaslı
RenkKalın Beyaz Sıvı
Tüketim0.100– 0.120 kg/m2 (tek kat) Yüzeyin pürüzlülüğüne ve emiciliğine bağlı olarak.
Kuruma süresi24 saat
Uygulama Sıcaklığı+5°C ila +35°C
Toz halinde yoğunluk1450± 100 kg./m3
Yapışma Direnci>1 N/mm2 (28 Gün)

 

tr_TRTurkish